BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 609665660

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Karol Cierpisz

Tomasz, Kredyt mieszkaniowy
Skorzystałem z usług Pana Karola, gdyż postanowiłem zostawić niewdzięczne zajęcie przeszukiwania wszelkich możliwych ofert kredytowych na zakup mieszkania odpowiedniemu specjaliście, którym Pan Karol się okazał w 100%. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do oczekiwań klienta i pod te wymagania był w stanie wyszukać konkretne produkty. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich, rekomendując nie opieranie się tylko na tych najbardziej popularnych ale również tych mniej znanych a możliwe, że korzystniejszych finansowo. Dzięki pomocy Pana Karola uniknąłem samodzielnego sprawdzania i weryfikacji ofert i realnych kosztów zaciągniętych zobowiązań w kilku bankach (samemu zrezygnowałbym po weryfikacji 3-4 ofert) i mogłem liczyć na współuczestnictwo w negocjacjach warunków kosztowych w docelowo wybranych bankach. Rzetelna analiza warunków finansowych, bezstronna weryfikacja ofert, spokojne i zrównoważone podejście do klienta, punktualność, rekomendacja faktycznie najlepszych aktualnie dostępnych dla danego klienta produktów, profesjonalizm w działaniu - to główne cechy Pana Karola.
Łukasz, Kredyt na mieszkanie
Do Pana Karola trafiłem z polecenia.Decyzja pozytywna od razu w pierwszym banku, wszystkie formalności załatwione profesjonalnie.Specjalista bo tak można o Nim powiedzieć zna się na tym co robi.Potrafi wynegocjować najlepsze warunki kredytu jak również wykryć wszystkie kruczki w umowie.Jest osobą bardzo pracowitą i dążącą do celu.Kontakt z Nim pierwsza klasa zawsze pod telefonem i można się umówić na spotkanie nawet w godzinach wieczornych.Polecam innym "potrzebującym"takiego eksperta:)
Hanna, Kredyt hipoteczny
Po kilku nieudanych próbach uzyskania kredytu (stos dokumentów, z którymi nie umiałam sobie poradzić)trafiłam do Pana Karola, który w zaledwie kilka dni uzyskał dla mnie pozytywną decyzję.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystkim "potrzebującym" życzę spotkania z takim Ekspertem :)
Paulina i Mateusz, Pożyczka hipoteczna
Fantastyczna osoba. Rzeczowy i konkretny, dostępny niemalże o każdej porze dnia i nocy. Potrafił nam wszystko wyjaśnić od postaw. Nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy pożyczkę w takiej wysokości i na takich warunkach jak chcieliśmy. A jednak się udało :) Dzięki i pozdrawiam :)